آخرین مهلت ثبت نام: 30 اردیبهشت 1400
آخرین مهلت ارسال مقاله: 30 اسفند 1399
تاریخ برگزاری: 11 و 12 خرداد 1400
برگزار کنندگان: دانشگاه کردستان، دانشگاه شیراز، دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری، دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان، دانشگاه فردوسی مشهد، انجمن اقتصاد کشاورزی ایران
حامیان: ISCپایگاه استنادی علوم جهان اسلام، CIVILICAسیویلیکا، استانداری کردستان، سازمان برنامه و بودجه استان کردستان، وزارت جهاد کشاورزی، سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان، اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کردستان، سازمان تعاونی روستایی استان کردستان، مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی کردستان، اداره کل حفاظت محیط زیست استان کردستان، صندوق بیمه کشاورزی، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج، سازمان نظام مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی استان کردستان، پارک علم و فناوری کردستان، شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان کردستان
روزشمار همایش:
  • تاریخ برگزاری: -1004 روز مانده
  • آغاز دریافت مقالات: -1150 روز مانده
  • آخرین مهلت ارسال مقاله: -1077 روز مانده
شیوه نامه آماده سازی اسلایدها برای مقالات با ارائه شفاهی و پوستر

شیوه نامه آماده سازی اسلایدها برای مقالات با ارائه شفاهی

لازم است فایل ارائه مقالاتی که به شیوه سخنرانی مورد پذیرش قرار گرفته‌اند در قالب پاورپوینت مورد نظر کنفرانس که در ادامه قرار داده شده است تهیه شوند.

 همچنین با توجه به امکان ایجاد اختلال در اینترنت در زمان ارائه؛ لازم است ارائه دهنده مقاله، فایل صوتی ارائه خود را (حداکثر 15 دقیقه ) بر روی اسلایدها قرار دهد.

برای آشنایی با چگونگی قرار دادن صوت روی اسلایدهای پاورپوینت می‌توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

https://kelasedarsi.ir/%D8%B5%D8%AF%D8%A7-%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B1%D9%88-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%BE%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AA/

نکته مهم: برای هر اسلاید پاورپوینت بصورت جداگانه ضبط صورت گیرد یعنی از گزینه record current slide برای هر اسلاید استفاده شود.

همچنین لازم است نویسندگان علاوه بر فایل پاورپوینت اصلی (همراه با صوت)، فایل pdf اسلایدهای خود را نیز به واتساپ دبیرخانه ارسال نمایند.

شیوه نامه آماده سازی پوستر مقالات

نویسندگانی که مقاله آن‌ها به صورت پوستر پذیرفته شده است؛ لازم است مقاله خود را در فرمت مورد نظر کنفرانس که در ادامه قرار داده شده است تهیه نمایند.

همچنین لازم است یک فایل صوتی 5 تا 7 دقیقه‌ای از ارائه پوستر خود تهیه نموده و همراه با پوستر به واتساپ دبیرخانه ارسال نمایند.