آخرین مهلت ثبت نام: 31 اردیبهشت 1402
آخرین مهلت ارسال مقاله: 31 اردیبهشت 1402
تاریخ برگزاری: 03 و 04 خرداد 1402
برگزار کنندگان: دانشگاه کردستان، زانکوی پولیتەکنیکی سلیمانی
حامیان: سازمان برنامه و بودجه کشور، استانداری کردستان، سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان، Islamic World Science Citation Center، صندوق بیمه کشاورزی، مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی کردستان، شهرداری سنندج، اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان کردستان، مرکز نوآوری و کارآفرینی دانشگاه کردستان، صنایع غذایی سحر، سازمان تعاون روستایی استان کردستان، اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کردستان، پارک علم و فناوری استان کردستان، شرکت آب منطقه ای کردستان، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج
روزشمار همایش:
  • تاریخ برگزاری: -282 روز مانده
  • آغاز دریافت مقالات: -694 روز مانده
  • آخرین مهلت ارسال مقاله: -285 روز مانده
تهیه و ارسال ویدیوی مقالات سخنرانی
ضمن عرض سلام و احترام، از تمامی نویسندگانی که مقاله آن‌ها به صورت سخنرانی مورد پذیرش قرار گرفته است درخواست می شود که یک فایل ویدیویی حداکثر ۱۰ دقیقه ای با فرمت mp4 از ارائه خود (تصویر اسلایدهای پاورپوینت همراه با صدای ارائه دهنده) تهیه نموده و تا ۲۰ آبان ماه ۱۴۰۱ به ایمیل کنفرانس ارسال نمایند.
 
نکات مهم برای تهیه فایل ویدیویی برای مقالات سخنرانی:
  • برای تهیه ویدیو ارائه خود می‌توانید از نرم‌افزارهایی نظیر ZD Screen Recorder، Camtasia Studio، bandicam و... استفاده نمایید. پس از آماده سازی ویدیو، در صورتی که حجم آن بیشتر از ۳۰ مگابایت باشد، لازم است با استفاده از نرم‌افزارهای کاهش حجم نظیر Free Video Compressor یا HandBrake و ... حجم ویدیو را حتما به ۳۰ مگابایت کاهش دهید.
  • در هنگام ارسال ویدیو به ایمیل کنفرانس، کد مقاله را به عنوان نام فایل ویدیویی وارد کنید.
 
با سپاس دبیرخانه کنفرانس بین المللی یافته های نوین توت فرنگی
آمار بازدید
0 کاربران آنلاین