آخرین مهلت ثبت نام: 10 مهر 1398
آخرین مهلت ارسال مقاله: 05 مهر 1398
تاریخ برگزاری: 10 و 11 مهر 1398
برگزار کنندگان: دانشگاه کردستان، دانشگاه پلی تکنیک سلیمانیه، اداره کل میراث فرهنگی,صنایع دستی و گردشگری استان کردستان
حامیان: دانشگاه کردستان، دانشگاه پلی تکنیک سلیمانیه، استانداری کردستان، سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان، شهرداری سنندج، شورای اسلامی شهر سنندج، دانشگاه رازی، دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه هنر اسلامی تبریز، اداره کل میراث فرهنگی,صنایع دستی و گردشگری استان کردستان
روزشمار همایش:
  • تاریخ برگزاری: -1751 روز مانده
  • آغاز دریافت مقالات: -2035 روز مانده
  • آخرین مهلت ارسال مقاله: -1756 روز مانده
شیوه ثبت نام و ارسال مقاله
در صورت بروز مشکل در مراحل ثبتنام یا پرداخت وجه با شماره تماس زیر از طریق تماس/تلگرام در ارتباط باشید:
09911380095
 
 --
 
•• لطفا توجه داشته باشید مراحل ارسال مقاله و داوری آثار بصورت رایگان صورت گرفته و پرداخت هزینه پس از پذیرش مقاله انجام خواهد شد••
 
 جهت شرکت در اولین کنفرانس بین المللی گردشگری و توسعه و ارسال مقاله ابتدا لازم است در وبسایت سمینار ثبت نام نمایید.

پس از ورود به وبسایت سمینار روی گزینه ثبت نام کلیک کنید تا وارد صفحه ثبت اطلاعات شخصی شوید.

جهت ورود مستقیم به صفحه عضویت میتوانید اینجا کلیک کنید.

در صفحه ثبت نام که به شکل زیر میباشد مشخصات خود را به دقت وارد نمایید.

 خواهشمند است در وارد کردن نام کاربری دقت فرمایید، زیرا در صورت فراموش کردن نام کاربری بازیابی گذرواژه به صورت خودکار امکان پذیر نمی‌باشد.پس از وارد نمودن اطلاعات ثبت نام یک ایمیل حاوی لینک فعالسازی به ایمیل وارد شده در زمان ثبت مشخصات شما ارسال خواهد شد. روی لینک موجود در ایمیل کلیک کنید تا حساب کاربری شما فعال شود. امکان دارد که این ایمیل وارد بخش spam (اسپم) گردد.

 

برای ورود به حساب کاربری خود به آدرس conf.uok.ac.ir/fits2019 مراجعه کرده و روی گزینه ورود به همایش کلیک کرده و نام کاربری و گذرواژه را وارد نمایید.

پس از ورود به حساب کاربری در قسمت سمت راست صفحه روی منوی مقالات کلیک کنید تا زیرمنوی آن باز شود. سپس روی گزینه ارائه مقاله جدید کلیک کنید تا صفحه مربوط به ارسال مقاله باز شود.

در صفحه باز شده مشخصات مربوط به مقاله خود را وارد نمایید:

در قسمت چکیده بخش‌های مختلف مقاله خود را (مقدمه، مواد و روش‌ها، نتایج و بحث و منابع) وارد نمایید و در نهایت روی گزینه تایید کلیک کنید:

در «گام دوم-نویسندگان» اطلاعات مربوط به سایر نویسندگان مقاله را وارد نمایید و روی گزینه تایید کلیک کنید. پس از وارد کردن اطلاعات نویسندگان روی «گزینه گام ۳-مستندات» کلیک کنید تا وارد مرحله بعد شوید.

نکته: در صورتی که مقاله تنها یک نویسنده دارد می‌توانید از این مرحله عبور کرده و روی گزینه گام ۳ مستندات کلیک کرده تا وارد مرحله بعد شوید.

در این مرحله نوع مقاله را انتخاب کرده و در قسمت …Browse فایل ورد و پی دی اف مقاله خود را انتخاب نموده و در نهایت روی گزینه تایید کلیک کنید و وارد مرحله بعد شوید.

در مرحله آخر گزینه ارائه به دبیرخانه را انتخاب نموده و پس از ارسال منتظر داوری مقاله باشید.
میتوانید در قسمت مقالات ارائه شده مقالات ارسال شده و نتیجه داوری آنها را مشاهده نمایید.
 
لازم به ذکر است در صورت پذیرفته شدن مقاله بایستی در بخش مربوط به هزینه‌های ثبت‌نام با انتخاب دقیق نوع درخواست، نسبت به پرداخت هزینه اقدام نمایید.

 

 

آمار بازدید
0 کاربران آنلاین