آخرین مهلت ثبت نام: 10 مهر 1398
آخرین مهلت ارسال مقاله: 05 مهر 1398
تاریخ برگزاری: 10 و 11 مهر 1398
برگزار کنندگان: دانشگاه کردستان، دانشگاه پلی تکنیک سلیمانیه، اداره کل میراث فرهنگی,صنایع دستی و گردشگری استان کردستان
حامیان: دانشگاه کردستان، دانشگاه پلی تکنیک سلیمانیه، استانداری کردستان، سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان، شهرداری سنندج، شورای اسلامی شهر سنندج، دانشگاه رازی، دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه هنر اسلامی تبریز، اداره کل میراث فرهنگی,صنایع دستی و گردشگری استان کردستان
روزشمار همایش:
  • تاریخ برگزاری: -1751 روز مانده
  • آغاز دریافت مقالات: -2035 روز مانده
  • آخرین مهلت ارسال مقاله: -1756 روز مانده
سوالات متداول
کار نگارش و ویرایش مقاله را تکمیل کردم، چگونه آن را ارسال کنم؟
برای ارسال مقاله به قسمت "شیوه ثبت نام و ارسال مقاله" در وب‌سایت مراجعه نمایید. در آن جا شیوه ارسال مقاله مرحله به مرحله شرح داده شده است.

آیا می‌توانم مقاله خود را حذف و برای کنفرانس یا مجله دیگر ارسال کنم؟
چنانچه مقاله از طرف دبیرخانه برای داوران ارسال شده باشد و حداقل یک داور درباره آن نظر داده باشد، حتی اگر نویسنده درخواست انصراف دهد  مقاله قابل حذف شدن نیست.

مقاله‌ام را قبلا به وسیله ایمیل ارسال کرده‌ام، آیا لازم است از طریق سیستم نیز آپلود کنم؟
تمام نویسندگانی که مقاله خود را ایمیل کرده‌اند، بایستی با مراجعه به وبسایت همایش مقاله خود را در بخش « ارائه مقاله جدید » ثبت کنند. در غیر این صورت دبیرخانه نسبت به ثبت مقاله در کنفرانس مسئولیتی نخواهد داشت.

نتایج ارزیابی مقالات از چه تاریخی و به چه صورت اعلام می‌شود؟
آخرین وضعیت مقاله و اعلام نتایج را می‌توان در قسمت "مقالات ارائه شده" خود مشاهده کنید.

مراحل عضویت در سیستم دبیرخانه را انجام داده‌ام، اما چرا نمی‌توانم مقاله جدید ثبت کنم؟
در صورت اتمام مهلت ارسال مقاله، سیستم دبیرخانه به طور خودکار امکان ثبت مقاله جدید را حذف می‌کند.

چگونه مشخصات و فایل مقاله‌ام را ویرایش کنم؟
پس از ورود به وب‌سایت سیستم دبیرخانه کنفرانس، در صورتی که مقالات شما در بخش «مقالات ارائه شده» قابلیت ویرایش کردن را داشته باشد، با کلیک روی ویرایش می‌توانید مشخصات مقاله، مشخصات نویسندگان، و فایل آن را ویرایش کنید.

چگونه می‌توانم از نتیجه ارزیابی مقاله‌ام آگاه شوم؟
در صورتی که شما ارسال‌کننده مقاله باشید، با ورود به "ورود به همایش" در بخش مقاله‌های ارائه شده، نتایج ارزیابی هر مقاله درج شده است. مقاله‌هایی که هنوز در وضعیتی به جز (داوری شده است) قرار دارند، در حال بررسی هستند و نتیجه نهایی ارزیابی آنها به زودی مشخص خواهد شد.

در صورت قبول شدن مقاله مرحله بعدی چیست؟
هنگامی که مقاله شما پذیرفته می‌شود باید حتما به نوع ارائه خود دقت نمایید. در صورتی که ارائه شما پوستر است باید با توجه به قالب در نظر گرفته شده، پوستر خود را آماده کرده و به ایمیل همایش ارسال فرمایید. در این مرحله، در صورتی که علاقمند باشید، همایش می‌تواند با دریافت مبلغی که در سایت ذکر شده است پوستر را برای شما چاپ و در زمان حضور در کنفرانس به شما تحویل دهد. در صورتی که مقاله شما برای ارائه شفاهی پذیرش شده است، باید با توجه به قالب در نظرگرفته شده در سایت، اسلایدهای خود را تهیه و از طریق ایمیل به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایید. لازم به ذکر است که قایلهای نهایی بایستی حتما قبل از آخرین مهلت تعیین شده ارسال گردند.
آمار بازدید
0 کاربران آنلاین