آخرین مهلت ثبت نام: 10 مهر 1398
آخرین مهلت ارسال مقاله: 05 مهر 1398
تاریخ برگزاری: 10 و 11 مهر 1398
برگزار کنندگان: دانشگاه کردستان، دانشگاه پلی تکنیک سلیمانیه، اداره کل میراث فرهنگی,صنایع دستی و گردشگری استان کردستان
حامیان: دانشگاه کردستان، دانشگاه پلی تکنیک سلیمانیه، استانداری کردستان، سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان، شهرداری سنندج، شورای اسلامی شهر سنندج، دانشگاه رازی، دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه هنر اسلامی تبریز، اداره کل میراث فرهنگی,صنایع دستی و گردشگری استان کردستان
روزشمار همایش:
  • تاریخ برگزاری: -1751 روز مانده
  • آغاز دریافت مقالات: -2035 روز مانده
  • آخرین مهلت ارسال مقاله: -1756 روز مانده
شیوه نگارش مقاله
در صورت بروز مشکل در مراحل ثبتنام , ارسال مقاله یا پرداخت وجه با شماره تماس زیر از طریق تماس/تلگرام در ارتباط باشید:
۰۹۹۱۱۳۸۰۰۹۵
 
 
•• لطفا توجه داشته باشید مراحل ارسال مقاله و داوری آثار بصورت رایگان صورت گرفته و پرداخت هزینه پس از پذیرش مقاله انجام خواهد شد••

 

 
 
 


 
 

دستورالعمل تهیه فایل‌های مقاله

مقاله‌های ارسالی لازم است در نرم‌افزار مایکروسافت ورد نسخه ۲۰۰۷ یا ۲۰۱۰ و با قالب docx آماده و ارسال شوند. نویسندگانی که از سایر نسخه ها استفاده می‌کنند، لازم است شکل‌های احتمالی مقاله خود را که با این نرم‌افزار تهیه شده‌، حتما به‌صورت سازگار با نسخه های ذکر شده ارسال نمایند.

 

ترتيب تنظيم مقاله

1- عنوان: عنوان مقاله کوتاه، رسا و به موضوع اصلي يا پيام مقاله اشاره نمايد. بعد از عنوان نام نويسنده / نويسندگان و با شماره در زير نويس صفحه وابستگی سازمانی یا رتبه علمی ، محل کار و ايميل آورده شود.

2- چکيده فارسی: چکيده فارسي شامل : اهداف، جامعه، نمونه، روش نمونه گيري، روش تحليل داده ها، يافته ها و نتايج مي باشد.در پايان چکيده کلمات کليدی حداکثر در پنج واژه ارايه گردد.

3- مقدمه: مقدمه شامل: مرور ادبيات تحقيق، اهداف ، فرضيه ها ، سئوالات و روش پژوهش (شامل جامعه، نمونه، روش نمونه گيري، ابزار و روش تجزيه و تحليل داده ها

4- يافته های پژوهش 5- بحث و نتيجه گيری6- منابع 7- چکيده به انگليسی( تا 200 کلمه)

 

چکیده (فونتB Nazanin  - اندازه 12 - پررنگ)

در متن چكيده بايد مستقیما به مسئلة مورد مطالعه، اهداف، روش پژوهش، يافته‌‌ها و نتایج اشاره شود. متن چكيده با فونت (B Nazanin - اندازه 12) و با يک خط فاصله نوشته شود. طول چكيده در مقاله نباید كمتر از 150 كلمه و بيشتر از 300 كلمه باشد. چكيده بايد كامل و فقط در يك پاراگراف آورده شود. از اشاره به مراجع و کلیات تحقیق در چكيده خودداري گردد. نکته مهم این است که صفحه اول مقاله فقط باید حاوی عنوان مقاله، نام نویسندگان و موسسه و ایمیل آنها، چکیده و واژگان کلیدی باشد و متن اصلی مقاله باید از صفحه دوم آغاز شود. مقاله‌ها بايستي به زبان فارسي يا انگليسي تهيه شده و چكيده آن به هر دو زبان فارسي و انگليسي ارائه گردد. چکیده انگلیسی باید در انتهای مقاله قرار گیرد.


واژگان كليدي: بین 5-3 واژه که با کاما (،) از هم جدا شده و در يك خط باشند (فونتB Nazanin  - اندازه 12)

 

 

مقدمه (فونت B Nazanin - اندازه 12 - پررنگ)

در مقدمه به بيان مسأله، اهميت موضوع، ادبیات و پيشينه، اهداف و فرضيه‌هاي پژوهش پرداخته ‌شود.

مقالات بايد در قالب نرم افزار مایکروسافت وُرد (2010 یا 2007 MS-Word -) ارسال گردد. نویسندگانی که از سایر نسخه ها استفاده می‌کنند، لازم است شکل‌های احتمالی مقاله خود را که با این نرم‌افزار تهیه شده‌، حتما به‌صورت سازگار با نسخه­های ذکر شده ارسال نمایند. متن اصلي مقاله به صورت تك ستوني با فونت B Nazanin - اندازة 12 - تك فاصله تهيه شود. عنوان بخش‌های اصلی با فونت B Nazanin و اندازه 12- پررنگ و عنوان زيربخش‌ها با اندازه 11- پررنگ تايپ شود. تنظيمات صفحه باید از بالای صفحه 5/4 سانتیمتر و از پايين، چپ و راست صفحه 5/2 سانتيمتر و فاصله شماره صفحه تا پایین صفحه 5/1 سانتیمتر باشد. خط اول همه ی پاراگراف ها بدون تو رفتگی و پاراگراف های بعدی با تورفتگی 5/0 سانتی متر خواهد بود.

طول مقاله با شكل­ها و جدول­ها نبايد حداقل از 5 صفحه کمتر و حداکثر از 20 صفحه بيشتر باشد.

 
 
 

 

2- روش تحقيق (فونت B Nazanin - اندازه 12 - پررنگ)

در این بخش، به روش تحقیق، جامعه آماري، نمونه و روش نمونه گيري، ابزارهاي پژوهش (چگونگي بررسي روايي و پايايي ابزارها) و روشهاي تجزيه و تحليل داده ها پرداخته مي‌شود .

 

3-يافته ها (فونت B Nazanin - اندازه 12 - پررنگ)

در اين بخش، يافته هاي پژوهش گزارش مي شود. يافته ها باید همراه با جدول، نمودار، شکل و ارائه آمار و ارقام به فارسي و نیز شامل توصيف و تحليل داده‌ها باشد.   

 
 

3-1-جدول‌ها، شکل‌ها و نمودار ‌ها (فونت B Nazanin - اندازه 11 - پررنگ)

شکل ها و نمودار ها بايد زير نويس و جدول ها بالانويس و سه سری شماره­گذاری مستقل انجام شود و دارای عنوان (توضیح) باشد و در متن مقاله به آن ارجاع شود. باید با قلم ب نازنین پررنگ و با اندازه pt. 10 به صورت وسط چین باشد، هر جدول، شكل و نمودار بايد در وسط صفحه و با يك سطر خالي فاصله از متن پیش و پس از آن قرار داده شود.  شکل‌های موجود در مقاله باید خوانا باشد. اگر شکل‌ها از نرم‌افزارهای آماری در مقاله اضافه می‌شود، باید به خوانایی آن دقت شود. بهتر است از اضافه کردن شکل‌های غیرضروری خودداری شود. شکل‌هایی که خارج از مایکروسافت ورد تهیه می‌شود، باید به قالب گرافیکی قابل چاپ نیز ارائه شود. و از نوشتن عبارتي مانند «جدول زير» يا «شكل زير» اجتناب گردد.  شکل‌ باید وسط‌چین باشد و از تنظیم رنگ پیش‌زمینه در شکل‌ها و نمودارها خودداری کنید.

برای تهیه جدول، بهتر است از مایکروسافت ورد استفاده شود و به‌گونه‌ای طراحی شود که در یک صفحه قرار گیرد. در تنظیم جداول دقت کنید که اولاً هیچ خط عمودی در جدول وجود نداشته باشد، ثانیا تمام عبارات و اصطلاحات، اعداد و نظایر آن به درستی زیر هم قرار گیرند. جداول حتما باید راست-به-چپ باشد. متن داخل جدول باید بر طبق اصول نگارش فارسی باشد و اعداد نیز باید فارسی تایپ شود. از به‌کار بردن نقطه به جای ممیز در اعداد اعشاری فارسی خودداری کنید.

 
 
 

 

3-2- فرمول‌ها و روابط رياضي (فونت B Nazanin - اندازه 11 - پررنگ)

متن فرمول‌ها به صورت چپ‌چين در يك يا چند سطر نوشته شود. همة متغيرها و اعداد به كار رفته در آنها با فونت Times New Roman ، با اندازه 10 کم رنگ تايپ شوند. همة فرمول‌ها به ترتيب از 1 شماره‌گذاري شوند.


4- بحث و نتيجه‌گيري (فونت B Nazanin - اندازه 12 - پررنگ)

در بخش نتيجه گيري، نكات مهم انجام شده در كار، به صورت خلاصه توضيح داده شوند. در پاراگراف اول این بخش (قسمت بحث)، پژوهشگر يافته هاي خود را با يافته هاي ديگر پژوهشگران مورد مقايسه قرار داده و مشخص مي نمايد که تا چه حد يافته هاي او در راستاي يافته هاي ديگران و يا با آنها مغاير است. در پاراگراف دوم این بخش باید پيشنهادات ارائه شود.

 

 

5-منابع (فونت B Nazanin - اندازه 12 - پررنگ)

براي ارجاع به منابع مورد استفاده پس از نقل مطلب در پرانتز به ترتيب (نام خانوادگي نويسنده، تاريخ نشر، شماره صفحه) مي­آيد در صورتي که اثر بيش از يک نويسنده داشته باشد در بار اول به طور کامل و در بار هاي بعد فقط عبارت همکار/ همکاران اضافه مي شود. نقل قول مستقيم حتما داخل گيومه گذاشته شود. در مورد اصطلاحات و اسامي خارجي، هم ارز خارجي آن در پانويس آورده شود.

استاندارد مرجع‌دهی مورد قبول در این کنفرانس، APA است. به‌هنگام ذکر مراجع در متن، نام‌های نویسندگان فارسی نوشته و در اولین ارجاع به‌صورت زیرنویس آورده شود. برای ذکر نام مقاله در متن، فقط نام خانوادگی نویسنده و سال انتشار مقاله آورده شده و با کاما جدا می‌شود. نمونه‌هایی از ارجاع‌دهی در متن و تهیه فهرست مراجع در جدول ۲ آورده شده است.

جدول  (2). خلاصه نوع و اندازه قلم در تدوین مقاله‌های فارسی

نوع منبع

در داخل متن

در فهرست مراجع

مقاله فارسی و انگلیسی با دو نویسنده

(نام خانوادگی نویسندهی اول و نام خانوادگی نویسنده دوم، سال)

(نام خانوادگی نویسندهی اول، حرف اول نام همان نویسنده. &  نام خانودگی نویسندهی دوم، حرف اول نام نویسنده دوم. (سال انتشار). عنوان مقاله. نام نشریه ، دوره (شماره)، صفحه شروع مقاله ـ صفحه پایان مقاله.

مقاله فارسی و انگلیسی با بیش از دو نویسنده

(نام خانوادگی نویسندهی اول و همکاران، سال)

(نام خانوادگی نویسندهی اول، حرف اول نام نویسنده اول.،  نام خانودگی نویسندهی دوم، حرف اول نام نویسنده دوم، & نام خانوادگی نویسنده سوم، حرف اول نام نویسنده سوم[5]. (سال انتشار). عنوان مقاله. نام نشریه ، دوره (شماره)، صفحه شروع مقاله ـ صفحه پایان مقاله.

نمونهی مقاله انگلیسی

(کوردلا و ایاناچی، 2010)[6]

Cordella, A. & Iannacci, F. (2010). Information systems in the public sector: The e-Government enactment framework. Journal of Strategic Information Systems, 19, 5266.

 

کتاب فارسی و انگلیسی

 

(نام خانوادگی نویسندهی اول و نام خانوادگی سایر نویسندگان، سال، شماره صفحه یا صفحات)

 

نام خانوادگی نویسندهی اول، حرف اول نام نویسنده  اول. و  نام خانودگی نویسندهی دوم، حرف اول نام نویسنده دوم. (سال انتشار). عنوان کتاب. شهر:  ناشر.

 

 

اگر متن از مقاله یا کتابی بدون تغییر برداشته می‌شود، پس از سال کاما بگذارید و شماره صفحه یا صفحات را اضافه کنید. متن هم باید در داخل گیومه قرار گیرد و مورب شود.

برای سبک کامل مرجع‌دهی بر طبق سبک APA، می‌توانید به راهنمای ذکر شده در کتابخانه دانشگاه کویینزلند مراجعه نموده یا فایل زیر را دانلود نمایید:

 

 

 

جدول (1). خلاصه نوع و اندازه قلم­هاي مورد نياز براي تدوين مقالات فارسي

عنوان

قلم (فونت)

اندازه

نوع قلم

عنوان مقاله
B Nazanin
16
پررنگ

نام و نام خانوادگي

B Nazanin

12

پررنگ

مشخصات نويسندگان

B Nazanin

11

نازک

نشانی پست الکترونيکي نويسندگان

Times New Roman

10

نازک

عنوان بخش­ها

B Nazanin

12

پررنگ

عنوان زير بخش­ها

B Nazanin

11

پررنگ

متن چکيده و واژگان کليدي

B Nazanin

12

نازک

متن اصلي

B Nazanin

12

نازک

زير نويس فارسي

B Nazanin

10

نازک

زير نويس لاتين

Times New Roman

9

نازک

عنوان جدول ها، شکل ها و نمودارها

B Nazanin

10

پررنگ

متن فارسي درون جدول ها

B Nazanin

10

نازک

متن لاتين درون جدول ها

Times New Roman

9

نازک

منابع و مراجع فارسي

B Nazanin

11

نازک

منابع و مراجع لاتين

Times New Roman

10

نازک

 

 

ملاحظات

 

این سمینار بر اصالت مقاله‌های دریافتی و نیز عدم بازنشر مقاله‌های پذیرفته شده در مجلات یا سمینارهای دیگر تاکید دارد. از این رو، نویسندگان با ارسال مقاله به این مجله، موارد زیر را می‌پذیرند:

-         این مقاله مستخرج از کارهای پژوهشی نویسنده یا نویسندگان محترم است و تمامی موارد ذکر شده در ادبیات تنها با ذکر مرجع و رعایت قوانین و اصول اخلاقی علمی در مقاله به‌کار رفته است.

-         این مقاله پیش از این در همایش‌ها یا مجلات علمی/غیرعلمی دیگر انتشار نیافته است.

-         نویسندگان تا زمان پایان فرایند ارزیابی داوری و مشخص شدن نتیجه داوری، قصد ارسال مقاله را به  مجلات یا همایش‌های دیگر ندارند.

-         نویسندگان مقالاتی که برای چاپ در این مجله پذیرفته شده را به مجلات یا همایش‌های دیگر ارسال نخواهند کرد.

-         نویسندگان با ارسال مقالاتی که دارای موردکاوی کاربردی در شرکت‌ها و سازمان‌ها هستند، مجوز نام بردن از آنها در مقاله را دریافت کرده‌اند و هر گونه مسئولیت انتشار اسامی این شرکت‌ها و سازمان‌ها برعهده نویسنده یا نویسندگان محترم است.

همچنین:

كميته علمي همايش در رد يا قبول مقالات دريافت شده آزاد است.

مقالات دريافت شده پس از پذيرش، بازگردانده نخواهد شد.

مسئوليت درستی علمی مقاله و داده‌های آن به عهده نويسنده(گان) خواهد بود.

مقاله را پس از نگارش در قالب فوق، از طريق وبگاه اينترنتي همايش به نشانی /fits2019/  ارسال نماييد.


 
 
 

 لطفا توجه داشته باشید که مقالات حتما در سربرگ مربوط به کنفرانس تایپ شوند.جهت دریافت سربرگ استاندارد کنفرانس می‌توانید از فایل راهنمای نگارش و یا از طریق این لینک اقدام نمایید.
 
آمار بازدید
0 کاربران آنلاین