آخرین مهلت ثبت نام: 16 دی 1399
آخرین مهلت ارسال مقاله: 30 آذر 1399
تاریخ برگزاری: 18 دی 1399
برگزار کنندگان: دانشگاه کردستان
حامیان: دانشگاه اصفهان، دانشگاه تهران، دانشگاه خوارزمی، دانشگاه زنجان، دانشگاه بزرگمهر قائنات، دانشگاه سیستان و بلوچستان، دانشگاه رازی، دانشگاه شهید باهنر کرمان، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان، اداره کل هواشناسی استان کردستان
روزشمار همایش:
  • تاریخ برگزاری: -587 روز مانده
  • آغاز دریافت مقالات: -809 روز مانده
  • آخرین مهلت ارسال مقاله: -605 روز مانده
راهنمای سفر به سنندج

برای شرکت در اولین کنفرانس ملی جغرافیا و مخاطرات محیطی که در دانشگاه کردستان، شهر سنندج برگزار می­‌شود، شرکت­‌کنندگان محترم می‌­توانند از طریق راه‌­های زمینی یا هوایی به سنندج سفر نمایند. به منظور اطلاع از برنامه پرواز و رزرو بلیط هواپیما، شرکت­‌کنندگان می­‌توانند به آدرس اینترنتی https://sanandaj.airport.ir/home که متعلق به وبسایت فرودگاه سنندج می­‌باشد، مراجعه نموده و اطلاعات لازم را از وبسایت مربوطه دریافت نمایند. همچنین در صورت پر شدن رزرو پروازهای مربوط به سنندج و یا محدودیت زمانی پروازها، شرکت­‌کنندگان می­‌توانند در صورت تمایل از پروازهای به مقصد کرمانشاه استفاده نمایند. برای این منظور، شما می­‌توانید به وبگاه https://kermanshah.airport.ir مربوط به فرودگاه کرمانشاه مراجعه نموده و اطلاعات پرواز را مشاهده نمایند. سپس از طریق مسیرهای زمینی می­‌توانید به سنندج سفر کنید.
در صورت تمایل به سفر به سنندج از طریق مسیر زمینی نیز، شرکت­‌کنندگان می­‌توانند به آدرس اینترنتی 
http://kordestan.rmto.ir/Pages/HomePage.aspx مربوط به وبسایت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده­ای استان کردستان مراجعه نموده و نسبت به اطلاع از برنامه­‌ی حرکتی و رزرو بلیط اتوبوس اقدام نمایند.
در صورت لزوم و برای کسب اطلاعات بیشتر می‌­توانید از طریق ایمیل
 Ge202@uok.ac.irبا دبیرخانه کنفرانس  تماس حاصل نمایید.
به شهر سنندج خوش ­آمدید


آمار بازدید
0 کاربران آنلاین