آخرین مهلت ثبت نام: 30 مهر 1398
آخرین مهلت ارسال مقاله: 20 شهریور 1398
تاریخ برگزاری: 08 و 09 آبان 1398
برگزار کنندگان: دانشگاه کردستان، انجمن مهندسان کنترل و ابزار دقیق
حامیان: University of Applied Science، Control System Group (TU Berlin)، Future Internet Lab Anhalt، Anhalt University، Institute of Materials and Systems for Sustainability (Nagoya University)، دانشگاه بوعلی سینا، دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، IEEE بخش ایران، شرکت پتروشیمی کردستان، IEEE، صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور
روزشمار همایش:
  • تاریخ برگزاری: -1022 روز مانده
  • آغاز دریافت مقالات: -1185 روز مانده
  • آخرین مهلت ارسال مقاله: -1071 روز مانده
راهنمای سفر به سنندج
برای شرکت در ششمین کنفرانس بین المللی کنترل، ابزار دقیق و اتوماسیون که در دانشگاه کردستان، شهر سنندج برگزار می­‌شود، شرکت­‌کنندگان محترم می‌­توانند از طریق راه‌­های زمینی یا هوایی به سنندج سفر نمایند. به منظور اطلاع از برنامه پرواز و رزرو بلیط هواپیما، شرکت­‌کنندگان می­‌توانند به آدرس اینترنتی https://sanandaj.airport.ir/home که متعلق به وبسایت فرودگاه سنندج می­‌باشد، مراجعه نموده و اطلاعات لازم را از وبسایت مربوطه دریافت نمایند. همچنین در صورت پر شدن رزرو پروازهای مربوط به سنندج و یا محدودیت زمانی پروازها، شرکت­‌کنندگان می­‌توانند در صورت تمایل از پروازهای به مقصد کرمانشاه استفاده نمایند. برای این منظور، شما می­‌توانید به وبگاه https://kermanshah.airport.ir مربوط به فرودگاه کرمانشاه مراجعه نموده و اطلاعات پرواز را مشاهده نمایند. سپس از طریق مسیرهای زمینی می­‌توانید به سنندج سفر کنید.
در صورت تمایل به سفر به سنندج از طریق مسیر زمینی نیز، شرکت­‌کنندگان می­‌توانند به آدرس اینترنتی http://kordestan.rmto.ir/Pages/HomePage.aspx مربوط به وبسایت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده­ای استان کردستان مراجعه نموده و نسبت به اطلاع از برنامه­‌ی حرکتی و رزرو بلیط اتوبوس اقدام نمایند.
در صورت لزوم و برای کسب اطلاعات بیشتر می‌­توانید از طریق ایمیل (iccia2019@uok.ac.ir) یا با دبیرخانه کنفرانس تماس حاصل نمایید.
به شهر سنندج خوش ­آمدید.

آمار بازدید
0 کاربران آنلاین