آخرین مهلت ثبت نام: 20 خرداد 1398
آخرین مهلت ارسال مقاله: 07 اردیبهشت 1398
تاریخ برگزاری: 18 تا 20 خرداد 1398
برگزار کنندگان: دانشگاه کردستان، دانشگاه راپه رین، دانشگاه صلاح الدین
حامیان: استانداری کردستان، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، شورای اسلامی شهر سنندج، نشر احسان، حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی استان کردستان، فرمانداری سنندج، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان، معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه کردستان-اداره فعالیت های علمی دانشگاه کردستان، پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، کنفرانس یاب، مهدی زرین، عنایت عنایتی، شهرداری سنندج
روزشمار همایش:
  • تاریخ برگزاری: -1722 روز مانده
  • آغاز دریافت مقالات: -1821 روز مانده
  • آخرین مهلت ارسال مقاله: -1764 روز مانده

درباره کنفرانس

دانشگاه کردستان مفتخر است که برگزاری «دومین همایش مشترک بین المللی مطالعات زبان و ادبیات فارسی و کردی» با همکاری دانشگاه صلاح الدین اربیل و دانشگاه راپه‌رین رانیه را شاهد خواهد بود. همچنین گروه زبان و ادبیات کردی دانشگاه کردستان نیز خود را یاور و همکار و پشتیبان این همایش می‌داند.
این همایش در دو بخش عمده زبان‌شناسی و بوطیقا با محورهای متعدد پیش‌بینی شده است. هدف آن تبیین و تشریح موضوع‌ها و مسایلی از زبان و ادبیات کردی است که امید می‌رود با انجام تحلیل‌ها و پژوهش‌های تطبیقی با زبان و ادبیات فارسی و عربی که آمیزش و تأثیر و تأثرهایی از هم داشته‌اند، گوهرها و گنجینه‌های بیشتری از آن شناسایی گردد. همچنین گامی در راستای پیشبرد و توسعه فرایند تحقیق و پژوهش آکادمیک به زبان کردی بردارد.
جهت دریافت برنامه زمانبندی اینجا کلیک کنید.

کارگاه های آموزشی

گالری تصاویر