آخرین مهلت ثبت نام: 14 تیر 1400
آخرین مهلت ارسال مقاله: 25 خرداد 1400
تاریخ برگزاری: 15 و 16 تیر 1400
برگزار کنندگان: دانشگاه کردستان
حامیان: انجمن علمی مدیریت صنعتی ایران، انجمن علمی بازاریابی ایران، انجمن علمی مدیریت کسب و کار ایران، پارک علم و فناوری کردستان، بنیاد ملی نخبگان استان کردستان، جهاد دانشگاهی کردستان، اداره کل فنی و حرفه ای استان کردستان، اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه، دانشگاه علمی کاربردی واحد مدیریت صنعتی کرمانشاه، سازمان مدیریت صنعتی نمایندگی کردستان، خانه صنعت،معدن و تجارت استان کرمانشاه، اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی استان کردستان، شرکت گاز استان کردستان، پژوهشکده مدیریت دانشگاه اصفهان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج، شهرداری سنندج، شوراری اسلامی شهر سنندج، شرکت شهرک های صنعتی کردستان، دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه مازندران، شرکت ذوب آهن اصفهان
روزشمار همایش:
  • تاریخ برگزاری: -969 روز مانده
  • آغاز دریافت مقالات: -1057 روز مانده
  • آخرین مهلت ارسال مقاله: -990 روز مانده
شیوه نگارش مقاله

راهنمای نگارش مقالات:
 
از اساتید، صاحب‌نظران، کارشناسان و دانشجویانی که علاقه‌مند به ارسال مقالات خود برای این همایش هستند خواهشمند است به نکات زیر توجه فرمایند:
1) پژوهشگران محترم خواهشمند است مقالات خود را طبق فرمت همایش آماده و از طریق سامانه ارسال نمایند. پس از دریافت مقاله اعلام وصول خواهد شد. تمامی مقالاتی که اعلام وصول می شوند در روند بررسی قرار خواهند گرفت و حداکثر تا 25 خرداد ماه 1400 اعلام نتیجه خواهد شد.
2) مقالات الزاماً باید در زمینه شاخه‌های مرتبط با موضوع همایش نوشته شود. 
3) مقالات ارسالی تنها در قالب تعیین­ شده همایش مورد بررسی اولیه قرار می‌گیرند و در صورت عدم رعایت ساختار مورد نظر، به نویسنده اطلاع داده می شود.
4) ضروری است مقاله‌ ارسال شده در هیچ سمیناری (داخلی، ملی یا بین المللی) ارایه نشده باشد و یا در هیچ نشریه‌ای (داخلی، ملی یا بین المللی) پیش‌تر چاپ نشده باشد و یا هم زمان فرستاده نشده باشد.
5) مقالات منحصراً به ­صورت الکترونیکی و از طریق وبگاه اختصاصی همایش پذیرفته می‌شوند. درصورت عدم امکان، از طریق ایمیل همایش نیز امکان پذیر است.
6) زبان مقاله باید فارسی باشد. از آوردن اصطلاحات خارجی که معادل های دقیق و رسایی در زبان فارسی دارند خودداری شود و در مواقع ضروری، معادل لاتین لغت مورد نظر، در زیر نویس نوشته شود.
7) مقالات رسیده پس از بررسی در کمیسیون اولیه و در صورت انطباق با معیارهای مجله به منظور ارزیابی به صورت بی‌نام برای دو تا سه نفر از داوران صاحب‌نظر در موضوع مقاله ارسال می‌شود.
8) این همایش حق رد یا قبول و نیز ویراستاری مقالات را برای خود محفوظ می‌دارد. کمیته علمی همایش در انجام اصلاحات آزاد است.
9) مقالاتی که برای انتشار آماده شده ­اند برای تأیید نهایی به نویسنده ارجاع می‌شود. صحت و سقم و مسئولیت مطالب مقاله به عهده نویسنده(گان) است.
10) چاپ و انتشار مطالب مندرج در این همایش به شرط ذکر منبع بلامانع است.
 11) در سامانه همایش، نویسنده مسئول می بایست مسئولیت کلیه مکاتبات و محتوای مقاله را تعهد نماید.
12) مقاله باید از نظر ساختار حایز شرایط زیر باشد:
الف) صفحه مشخصات نویسندگان مقاله به فارسی مشخصات نویسنده مسئول با فرمت زیر:
(نام، نام­ خانوادگی، درجه علمی، رشته تحصیلی یا تخصص، شماره همراه، شماره محل کار، آدرس آکادمیک (نام گروه، نام دانشکده، نام دانشگاه، شهر).
اطلاعات نویسندگان دیگر با فرمت زیر:
(نام، نام­ خانوادگی، درجه علمی و عنوان رشته تحصیلی و آدرس ) به طور کامل درج شده و ترتیب قرار گرفتن نام آنها مشخص شود.
ب) عنوان فارسی
ج) چکیده فارسی- 150 تا 250 کلمه فارسی
د) کلیدواژه­ های فارسی، حداقل 3 و حداکثر 6 کلمه
ه) متن اصلی دارای مقدمه (موضوع، مبانی نظری، پیشینه، فرضیه یا سئوالات)، روش شناسی، یافته‌های تحقیق، بحث و نتیجه­ گیری، منابع و تقدیر و تشکر (در صورت صلاحدید نویسنده و حداکثر در 3 سطر)
نکته: کل مقاله شامل تمام بخش ­های آن باید حداقل 10 و حداکثر 12 صفحه باشد.
 و) ارجاع به منابع در همه­ موارد لازم است به ­صورت کامل رعایت شود. فهرست منابع در پایان مقاله و ارجاع به منابع درون متنی بر اساس سبک (APA) باشد. منابع در انتهای مقاله صرفا به زبان انگلیسی به ترتیب حروف الفبای تنظیم شود:
ضمنا همه منابع درون متنی اعم از داخلی و خارجی، به صورت انگلیسی نوشته شود. مثال: (Shabazi & Almasi, 2020)
13) کل متن به صورت یک­ستونی و در کاغذ A4 با فواصل مساوی 3 سانتیمتر از بالا، پایین، چپ و راست صفحه تایپ شوند. برای تایپ قسمتهای مختلف مقاله به شرح زیر عمل نمایید:
الف) تمام متون فارسی باید با فونت بی نازنین 12 و تمام متون انگلیسی با فونت Times New Roman تایپ شوند.
ب) فواصل خطوط در تمام مقاله 1 واحد باشد.
ج) فایل مقاله باید به دو فرمت word و pdf ارسال گردد.
د) نوشته ­های فارسی صفحات متن اصلی مقاله با فونت اندازه 12 و نوشته‌های انگلیسی با فونت اندازه 11 نوشته شوند. تیترها بُولد باشند.
ه) شرح تصویر و توضیح مربوط به نمودار و جداول زیر آن و شماره و عنوان در بالای آن آورده شود. در متن برای شماره ­گذاری و ارجاع به تصاویر، جداول و نمودارها سه سری شماره­ گذاری مستقل انجام شود. فونت متون داخل جداول فارسی اندازه 10 و انگلیسی 9 در نظر گرفته شود.
14) مقاله بایستی بدون کادر باشد.

آمار بازدید
0 کاربران آنلاین