آخرین مهلت ثبت نام: 05 مهر 1397
آخرین مهلت ارسال مقاله: 15 شهریور 1397
تاریخ برگزاری: 15 و 16 اسفند 1397
برگزار کنندگان: دانشگاه کردستان، انجمن ریاضی ایران
حامیان: بنیاد نخبگان استان کردستان، پارک علم وفناوری استان کردستان
روزشمار همایش:
  • تاریخ برگزاری: -1815 روز مانده
  • آغاز دریافت مقالات: -2041 روز مانده
  • آخرین مهلت ارسال مقاله: -1996 روز مانده
استاد محمد نادر قصیری

مختصری از زندگی نامه

استاد محمد نادر قصیری در سال ۱۳۳۲ در شهر سنندج چشم به جهان گشود. تحصیلات ابتدایی خود را در دبستان بدر و دبیرستان را در دبیرستان رازی (تا کلاس هشتم) گذراند. مابقی سال‌های تحصیل به واسطه شغل پدرشان در شهرهای مختلف سپری گشت.
سال 1351 با ورود به دانشگاه شیراز، دوره‌ی کارشناسی ریاضی را آغاز و سال 1355 فارغ‌التحصیل گشتند. بلافاصله دروه‌ی کارشناسی ارشد ریاضی را نیز با موفقیت در دانشگاه شیراز در سال 1358 به پایان رسانید. همان سال به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه کردستان که در آن زمان دانشکده‌ی تربیت دبیر نام داشت استخدام گردید.
سال ۱۳۷۵ در دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران برای گذراندن دوره دانشوری پذیرفته شدند. که پس از آن در سال ۱۳۷۷ در دوره ی دکتری جبر همان دانشگاه پذیرفته شده و سال ۱۳۸۱ موفق به اخذ مدرک دکتری جبر (شاخه ی ناجابجایی) گردیدند و از آن زمان در دانشگاه کردستان به آموزش جویندگان علم مشغولند.
ایشان تاکنون دوازده دانشجوی کارشناسی ارشد داشته‌اند که با موفقیت فارغ‌التحصیل شده‌اند.
هم اکنون چهار دانشجو در دوره‌ی دکتری زیر نظر ایشان در حال فعالیت هستند که دو نفرشان برای دفاع آماده می‌شوند.
لازم به ذکر است که این استاد گرانقدر در زمان تعطیلی دانشگاه‌ها در دبیرستان‌های سطح شهر سنندج مشغول به تدریس بودند و لحظه‌ای از آموزش دادن جوانان غافل نشده‌اند.
ایشان علاوه بر دانشگاه کردستان در دانشگاه رازی کرمانشاه، دانشگاه پیام نور تهران و دانشگاه پیام نور سنندج نیز سابقه تدریس داشته‌اند.