آخرین مهلت ثبت نام: 30 مهر 1398
آخرین مهلت ارسال مقاله: 20 شهریور 1398
تاریخ برگزاری: 08 و 09 آبان 1398
برگزار کنندگان: دانشگاه کردستان، انجمن مهندسان کنترل و ابزار دقیق
حامیان: University of Applied Science، Control System Group (TU Berlin)، Future Internet Lab Anhalt، Anhalt University، Institute of Materials and Systems for Sustainability (Nagoya University)، دانشگاه بوعلی سینا، دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، IEEE بخش ایران، شرکت پتروشیمی کردستان، IEEE، صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور
روزشمار همایش:
  • تاریخ برگزاری: -1022 روز مانده
  • آغاز دریافت مقالات: -1185 روز مانده
  • آخرین مهلت ارسال مقاله: -1071 روز مانده
شیوه ارائه مقاله
قابل توجه محققان گرامی که مقاله آن‌ها بصورت ارائه شفاهی پذیرفته شده است، لطفا پاورپوینت خود را مطابق تمپلت در نظر گرفته شده توسط کنفرانس تهیه کرده و از طریق سیستم کنفرانس و تا تاریخ ۹۷/08/01 برای کنفرانس ارسال نمایید.
نکته: لطفا در تهیه پاورپوینت از فونت‌های معمول و سایزهای مطابق و درخور کار خود استفاده نمایید. در صورت استفاده از فونت‌های غیر معمول آن را امبد (embed) نمایید.
نکته: جهت رفاه حال محققان کمیته اجرایی کنفرانس مسئولیت آماده سازی سیستم‌های کنفرانس را بر عهده می‌گیرد و دیگر نیاز به همراه آوردن فلش نیست و محققان با مشکلات قبلی مواجه نخواهند شد.

قابل توجه محققان گرامی که مقاله آن‌ها بصورت ارائه پوستر پذیرفته شده است، لطفا پوستر خود را مطابق تمپلت در نظر گرفته شده توسط کنفرانس (اینجا دانلود نمایید) تهیه کرده و از طریق سیستم کنفرانس و تا تاریخ ۹۷/08/01 برای کنفرانس ارسال نمایید.
نکته: لطفا در تهیه پوستر از فونت‌های معمول و سایزهای مطابق و درخور کار خود استفاده نمایید. در صورت استفاده از فونت‌های غیر معمول آن را امبد (embed) نمایید.
نکته: جهت رفاه حال محققان کمیته اجرایی کنفرانس مسئولیت چاپ و نصب پوستر را برعهده میگیرد و هزینه‌ی چاپ با تخفیف قابل توجه در نظر گرفته شده است.
نکته: عناوین استفاده شده در پوستر اختیاری میباشد و نویسندگان میتوانند مطابق و درخور کار خود آن را تغییر دهند.
نکته: سایز پوستر (۷۰×۱۰۰ سانتی‌متر) میباشد.
آمار بازدید
0 کاربران آنلاین