آخرین مهلت ثبت نام: 20 بهمن 1400
آخرین مهلت ارسال مقاله: 04 بهمن 1400
تاریخ برگزاری: 18 تا 20 اسفند 1400
برگزار کنندگان: دانشگاه کردستان، انجمن یادگیری الکترونیکی
حامیان: پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، IEEE (Iran Section)، دانشگاه علوم پزشکی کردستان، دانشگاه شیراز، دانشگاه علوم پایه زنجان، دانشگاه ایلام، پارک علم و فناوری کردستان، بنیاد نخبگان استان کردستان، هاب شیراز، شرکت وستا، جشنواره تدریس خلاق در آموزش عالی
روزشمار همایش:
  • تاریخ برگزاری: -723 روز مانده
  • آغاز دریافت مقالات: -830 روز مانده
  • آخرین مهلت ارسال مقاله: -767 روز مانده
راهنمای سفر به سنندج

برای شرکت در ششمین کنفرانس بین المللی کنترل، ابزار دقیق و اتوماسیون که در دانشگاه کردستان، شهر سنندج برگزار می­‌شود، شرکت­‌کنندگان محترم می‌­توانند از طریق راه‌­های زمینی یا هوایی به سنندج سفر نمایند. به منظور اطلاع از برنامه پرواز و رزرو بلیط هواپیما، شرکت­‌کنندگان می­‌توانند به آدرس اینترنتی https://sanandaj.airport.ir/home که متعلق به وبسایت فرودگاه سنندج می­‌باشد، مراجعه نموده و اطلاعات لازم را از وبسایت مربوطه دریافت نمایند. همچنین در صورت پر شدن رزرو پروازهای مربوط به سنندج و یا محدودیت زمانی پروازها، شرکت­‌کنندگان می­‌توانند در صورت تمایل از پروازهای به مقصد کرمانشاه استفاده نمایند. برای این منظور، شما می­‌توانید به وبگاه https://kermanshah.airport.ir مربوط به فرودگاه کرمانشاه مراجعه نموده و اطلاعات پرواز را مشاهده نمایند. سپس از طریق مسیرهای زمینی می­‌توانید به سنندج سفر کنید.
در صورت تمایل به سفر به سنندج از طریق مسیر زمینی نیز، شرکت­‌کنندگان می­‌توانند به آدرس اینترنتی http://kordestan.rmto.ir/Pages/HomePage.aspx مربوط به وبسایت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده­ای استان کردستان مراجعه نموده و نسبت به اطلاع از برنامه­‌ی حرکتی و رزرو بلیط اتوبوس اقدام نمایند.

 
 

آمار بازدید
0 کاربران آنلاین