آخرین مهلت ثبت نام: 15 مرداد 1396
آخرین مهلت ارسال مقاله: 31 خرداد 1396
تاریخ برگزاری: 04 تا 06 شهریور 1396
برگزار کنندگان: دانشگاه کردستان، انجمن قارچ شناسی ایران
حامیان: شرکت کشاورزی جلگه دز، مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان، بنیاد نخبگان استان کردستان، استانداری استان کردستان، پارک علم و فناوری استان کردستان، پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، اتحادیه انجمن های علوم گیاه پزشکی ایران، شرکت بازرگان کالا
روزشمار همایش:
  • تاریخ برگزاری: -2518 روز مانده
  • آغاز دریافت مقالات: -2695 روز مانده
  • آخرین مهلت ارسال مقاله: -2584 روز مانده

درباره کنفرانس

به نام خداوند جان و خرد
اساتید، پژوهشگران و دانشجویان گرامی

اینک که سومین کنگره قارچ شناسی ایران (IMyC3) در تاریخ 4 تا 6 شهریورماه سال 1396 توسط انجمن قارچ شناسی ایران و دانشگاه کردستان برگزار خواهد شد، از همه شما عزیزان برای حضور در این کنگره ملی دعوت به ‌عمل می آید.

کنگره‌های اول و دوم قارچ شناسی ایران به ترتیب در سال 1392 و 1394 در دانشگاه گیلان و پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، کرج برگزار شده است. سومین کنگره قارچ شناسی ایران توسط انجمن قارچ شناسی ایران و گروه گیاهپزشکی دانشگاه کردستان در سنندج برگزار خواهد شد. این گردهمایی علمی فرصت مناسبی جهت تبادل یافته ها و تجارب، و زمینه ایجاد همکاری‌های بیشتر محققین از دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی کشور را در تمامی جنبه‌های قارچ شناسی فراهم می‌نماید.  همچنین این رویداد، فرصت مناسبی برای بازدید و دیدار متخصصان و علاقمندان به علم قارچ شناسی از استان زیبای کردستان با طبیعتی جذاب و مردمانی مهمان نواز و دارای قابلیت‌های بالای کشاورزی و باغبانی فراهم می‌کند.

امید است با حضور و شرکت فعال خود و ارسال مقالات در زمینه های مختلف مرتبط با علم قارچ شناسی ما را در برگزاری هر چه بهتر این کنگره یاری فرمایید. با کمال افتخار و مشتاقانه منتظر دیدار شما در دانشگاه کردستان جهت حضور در این رویداد علمی در تاریخ 4 الی 6 شهریورماه 1396 می‌باشیم.

با احترام
جعفر عبداله زاده
دبیر علمی سومین کنگره قارچ شناسی ایران

کارگاه های آموزشی

گالری تصاویر