آخرین مهلت ثبت نام:
آخرین مهلت ارسال مقاله: 29 اسفند 1401
تاریخ برگزاری: 20 و 21 اردیبهشت 1402
برگزار کنندگان: گروه جامعه شناسی دانشگاه کردستان
حامیان: انجمن جامعه شناسی ایران، انجمن جمعیت شناسی ایران، پژوهشکده کردستان شناسی دانشگاه کردستان، دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه رازی، دانشگاه سیستان و بلوچستان، دانشگاه بوعلی سینا، دانشگاه ارومیه، دانشگاه فرهنگیان استان کردستان، مؤسسه تحقیقات جمعیتی کشور، پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، سیویلیکا، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج، استانداری کردستان، بنیاد نخبگان استان کردستان، پارک علم و فناوری کردستان، گمرک جمهوری اسلامی ایران، جهاد دانشگاهی واحد استان کردستان، سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان، فرماندهی مرزبانی استان کردستان، فرماندهی انتظامی استان کردستان، مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت کردستان، شهرداری سنندج، شهرداری سقز، شورای اسلامی شهر سنندج، فرمانداری بانه، فرمانداری مریوان، شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان
روزشمار همایش:
  • تاریخ برگزاری: 41 روز مانده
  • آغاز دریافت مقالات: -281 روز مانده
  • آخرین مهلت ارسال مقاله: -10 روز مانده
دوشنبه 23 خرداد 1401
فراخوان مجله مطالعات اجتماعی ایران-ویژه نامه جامعه شناسی مرز و مرزنشینی
مجله مطالعات اجتماعی ایران قصد دارد با همکاری دانشگاه کردستان یک شماره از این مجله را به موضوع "جامعه شناسی مرز و مرزنشینی" اختصاص دهد. بر این اساس از پژوهشگران و متخصصان علاقمند به این حوزه دعوت می شود مقالات علمی-پژوهشی خود را در حوزه یاد شده حداکثر تا پایان شهریور ماه 1401 از طریق سامانه نشریه ارسال نمایند.

مجله مطالعات اجتماعی ایران قصد دارد با همکاری دانشگاه کردستان  یک شماره از این مجله را به موضوع "جامعه شناسی مرز و مرزنشینی" اختصاص دهد. بر این اساس از پژوهشگران و متخصصان علاقمند به این حوزه دعوت می شود مقالات علمی-پژوهشی خود را در حوزه یاد شده حداکثر تا پایان  شهریور ماه 1401 از طریق سامانه نشریه ارسال نمایند. یادآوری می‌شود که ضرورت دارد مقالات منطبق با معیارهای علمی پژوهشی و همچنین با در نظر گرفتن فرمت مجله مطالعات اجتماعی ایران نگارش یابد و همچنین حجم مقاله از ۸۰۰۰ واژه کمتر باشد. از ارسال کنندگان تقاضا می‌شود راهنمای نویسندگان را به دقت مطالعه فرمایند. مجله به پرونده‌های ناقص ترتیب اثری نخواهد داد.

اطلاعات تماس:
سردبیر مجله: دکتر سوسن باستانی
سردبیر مهمان: دکتر امید قادرزاده
مدیر داخلی مجله: اعظم فلاح
نشانی الکترونیک: motaleat.isa@gmail.com
سامانه ارسال مقاله:  http://jss-isa.ir
 
آمار بازدید
0 کاربران آنلاین