آخرین مهلت ثبت نام: 05 آذر 1397
آخرین مهلت ارسال مقاله: 24 مهر 1397
تاریخ برگزاری: 07 و 08 آذر 1397
برگزار کنندگان: انجمن علمی شبکه هوشمند انرژی ایران، دانشگاه کردستان، مرکز پژوهشی ریزشبکه و شبکه های هوشمند
حامیان: دانشگاه شهید باهنر کرمان، دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه علم و صنعت ایران، پژوهشگاه نیرو، پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور، IEEE، شرکت توزیع برق نیروی استان کردستان، امور انتقال نیروی برق استان کردستان، شرکت برق منطقه ای غرب، شاخه دانشجویی انجمن IEEE کردستان، صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور
روزشمار همایش:
  • تاریخ برگزاری: -1916 روز مانده
  • آغاز دریافت مقالات: -2123 روز مانده
  • آخرین مهلت ارسال مقاله: -1959 روز مانده

درباره کنفرانس

(هشتمین) کنفرانس شبکه¬های هوشمند انرژی 97 توسط دانشگاه کردستان و مرکز تحقیقاتی ریزشبکه و شبکه‌های هوشمند و با همکاری انجمن علمی شبکه هوشمند انرژی ایران در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، 7 و 8 آذرماه 1397 در سنندج برگزار خواهد شد.
این همایش با هدف گسترش مرزهای دانش و تبادل نظر علمی و فنی در زمینه شبکه‌های هوشمند برنامه‌ریزی شده است. برگزارکنندگان همایش در صدد هستند با برگزاری سخنرانی‌های کلیدی، ارائه مقالات در نشست‌های علمی- تخصصی، برگزاری کارگاه‌ها و میزگردهای علمی، و همچنین برپایی نمایشگاه‌های تخصصی علاقمندان را با آخرین دستاوردهای دانش فنی در این زمینه آشنا سازند.
كميته علمي كنفرانس از كليه محققین و علاقمندان دعوت مي‌نمايد مقالات و پیشنهادات کارگاه خود را كه حاوي آخرين يافته‌هاي علمي در زمينه محورهای پیشنهادی کنفرانس مي‌باشد به دبيرخانه این كنفرانس ارسال نمايند.
بی‌صبرانه منتظر دیدار شما در کنفرانس شبکه‌های هوشمند انرژی 97 هستیم.
به سنندج خوش آمدید.

کارگاه های آموزشی

گالری تصاویر